Cumhuriyet Bayramı 94.Yıl

Cumhuriyet Bayramı 94.Yıl

Cumhuriyet Bayramı 94.Yıl

Oluşturulma Tarihi: 27-10-2017 15:07:32

Değerli dostlarım;

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

94. yılını da ilk günkü heyecan ve çoşkuyla kutladığımız Cumhuriyetimizi bizlere emanet eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm aziz şehitlerimizi rahmet ve minnet ile anıyorum.

Şüphe yoktur ki; daha iyi bir ülke, daha iyi bir gelecek ve en önemlisi daha özgür bir memleket için bu toprağın evlatlarının kan, gözyaşı ve alın teri ile kurduğu Cumhuriyet, yine vatan evlatlarının çelik iradesi ve tunçtan kanatları altında, ilelebet payidar olacaktır.

“Yurtta barış, dünyada barış” ilkesini temel edinen Cumhuriyetimiz, bugüne kadar birçok badireler atlatmış ve bu dönemlerden her seferinde güçlenerek çıkmıştır. Dün olduğu gibi yarın da yüce Ata’nın mirası olan cumhuriyetimiz ilham kaynağı olacak; dünya devletlerine aydınlık bir kader çizmede öncülük edecektir.

Cumhuriyetimizin kuruluş ilke ve hedeflerini sürdürme konusundaki duyarlılığımız, gayretimiz ve mücadelemiz, biz var olduğumuz sürece devam edecektir.

Yüreğimdeki bu duygu ve düşünceler ile Cumhuriyetimizin 94. yılını kutluyor; kutsal bir mirasın omuzlayıcısı olmanın haklı gururunu taşıyorum.

Mustafa Sarıgül

Görüyorum ki, kapısı 24 saat açık, 24 saat çalışan, sorun değil çözüm üreten bir belediyeyi yurttaşlarım özlemiş. Sizler bu meydanı dolduruy...

Mustafa Sarıgül

Yeni Şişli için yakında açıklayacağımız dev projeleri ev ziyaretlerinde anlatmaktan büyük mutluluk duyuyorum. İnönü Mahallesi'nde Ayvaz aile...

Mustafa Sarıgül

Şişli'de insanların mutsuz olduğunu görüyorum. Geçmişte yaptığımız hizmetler, bütün Türkiye'ye örnek olan hizmetlerdi. O hizmetlerin özlendi...

Site creation & technology by Baytemizel