"Demokrasi Kazansın,Sevgi Kazansın."

"Demokrasi Kazansın,Sevgi Kazansın."

"Demokrasi Kazansın,Sevgi Kazansın."

Oluşturulma Tarihi: 18-01-2017 14:16:32

Cumhuriyet Halk Partisi stanbul 2.Bölge aday adayıyım.

ÜLKEMİZ TARİHİNİN EN ÖNEMLİ SEÇİMLERİNE GİDİYORUZ. 7 HAZİRAN’DA, SANDIKLARDA ÖNEMLİ BİR SINAV VERECEĞİZ. BU SÜREÇTE, HEPİMİZ CUMHURİYETİN DEĞERLERİNİ, DEMOKRASİYİ, ÖZGÜRLÜKLERİ, HALKIN EGEMENLİĞİNİ KORUMA VE GELİŞTİRME SORUMLULUĞUYLA KARŞI KARŞIYAYIZ. KARŞIMIZDA, DEVLET GÜCÜNÜ, HUZUR VE BARIŞ İÇİN, TARAFSIZ VE ADALETLİ BİR ANLAYIŞLA KULLANACAĞI YERDE, KARŞISINDAKİ SİYASAL VE TOPLUMSAL GÜÇLERE KARŞI ZORBALIK YAPAN BİR İKTİDAR VAR. KARŞIMIZDA, TOPLUMU “BENDEN OLANLAR, OLMAYANLAR” DİYE İKİYE BÖLEN BİR İKTİDAR VAR.

EĞER BUGÜN ÜLKEMİZDE, DEVLET KAPILARI, BANKALARIN KASALARI KİMİLERİ İÇİN ARDINA KADAR AÇIK, AMA İŞÇİLER, MEMURLAR, EMEKLİLER, ESNAFIMIZ İÇİN DARACIKSA, HATTA KAPALIYSA, DEMOKRASİDEN VE SOSYAL ADALETTEN BAHSEDİLEMEZ. İNANIYORUM Kİ ULUSUMUZ BU TEHLİKELERE BOYUN EĞMEYECEKTİR. ULUSUMUZ DEMOKRASİDEN BAŞKA BİR REJİME RAZI OLMAMIŞTIR, OLMAYACAKTIR. 7 HAZİRAN GENEL SEÇİMLERİ İKTİDARIN MEYDANI BOŞ BULAN BU ANLAYIŞINA DUR DİYECEKTİR.

DEĞERLİ BASIN MENSUPLARI,

CHP TÜM SIKINTILARIN ÜSTESİNDEN GELECEKTİR. CHP, NEREDEN GELİRSE GELSİN, DEMOKRASİYİ TEHLİKEYE ATACAK HER HAREKETİN KARŞISINDA OLACAKTIR. EĞER TOPLUMDA SORUNLARA ÇÖZÜM ARANIRKEN, ÜST KATTA YAŞAYANLARIN DÜŞÜNCELERİ SORULUYOR, ONLARIN İSTEKLERİ YERİNE GETİRİLİRKEN; EMEKÇİLERİN, EMEKLİLERİN, MEMURLARIN, KÖYLÜLERİMİZİN DÜŞÜNCELERİ SORULMUYOR, SESLERİ DUYULMUYORSA; O SESLERİ DUYURMAK, İŞÇİNİN, EMEKLİNİN, MEMURUN, GENİŞ HALK KİTLELERİNİN ÇIKARLARINI KORUMAK CHP’NİN ANA GÖREVİ OLACAKTIR.

DEĞERLİ BASIN MENSUPLARI,

CHP GENÇLİK KOLLARINDAN BAŞLAYARAK, SİYASETİN HER KADEMESİNDE GÖREV YAPTIM. BİZLER CHP’LİYİZ; ÖZGÜRLÜĞÜN VE DEMOKRASİNİN DEĞERİNİ ÇOK İYİ BİLİRİZ. DEMOKRASİ KESİNTİYE UĞRADIĞI ZAMANLARDA BEDEL ÖDEYEN BİZLERİZ. BİZLER ELİMİZLE KURUP BÜYÜTTÜĞÜMÜZ DEMOKRASİNİN PASLANMASINA İZİN VERMEYİZ. DEMOKRASİ; UYGAR BİR TARTIŞMA REJİMİDİR, KAVGA REJİMİ DEĞİLDİR. DEMOKRASİ; BARIŞ VE İNSANLIK REJİMİDİR; ZORBALIK REJİMİ DEĞİLDİR.

HİÇBİR BASKI, TEHDİT, SALDIRI BİZİ DEMOKRASİYİ SAVUNMAKTAN ALIKOYAMAZ. DEMOKRASİYİ SOKAKTA BULMADIK, ZORBALARA BIRAKAMAYIZ. BİZİM SİLAHIMIZ YOK, BİBER GAZIMIZ YOK, TOMAMIZ YOK; OLMAYACAK DA. BİZİM İKİ GÜCÜMÜZ VAR: HAKK VE HALK.TARİH BOYUNCA HAKKIN VE HALKIN KARŞISINDA YENİLMEMİŞ GÜÇ YOKTUR; NERDE KALMIŞ BU İKTİDAR DAYANABİLSİN!

DEĞERLİ BASIN MENSUPLARI,

HALKIMIZA HİZMET ETMEYİ BİR KURTARICILIK DEĞİL, BİR VİCDAN VE İNSANLIK BORCU OLARAK GÖRÜYORUZ. ÜLKEMİZDE ARTIK KİMSENİN KİMSEYİ EZMEDİĞİ; KİMSENİN KİMSEYE BASKI KURMADIĞI; ÖZGÜRLÜKLERİN TEHDİT ALTINDA OLMADIĞI BİR TÜRKİYE ÖZLEMİYLE YOLA ÇIKIYORUZ.TEMEL HEDEFİMİZ; İKTİDARININ BASKISINDAN KURTULMUŞ, ÖZGÜR, DİNAMİK, YARATICI, BİRBİRİNE SAYGILI YURTTAŞLARDAN OLUŞAN BİR TOPLUMUN TEMELLERİNİ ATMAK OLACAKTIR.

BİZİM ANLAYIŞIMIZ; HALKA RAĞMEN DAYATMACI DEĞİL,YURTTAŞLARIMIZIN YÜZDE 50’SİNİ DEĞİL YÜZDE 100’ÜNÜ KUCAKLAMA ANLAYIŞIDIR.TEMEL İLKEMİZ, ÜRETİMİ ARTTIRMAK, ALINTERİNE HAK ETTİĞİ DEĞERİ VERMEK OLACAKTIR.TEMEL İLKEMİZ, HALKIMIZIN DEĞERLERİNİ, ÖRFLERİMİZİ, GELENEKLERİMİZİ KORUMAK OLACAKTIR. TEMEL İLKEMİZ, CUMHURİYETİN DEĞERLERİ, İNANÇLARA SAYGILI LAİKLİK OLACAKTIR. TEMEL İLKEMİZ, BİREYİN ÖZGÜRLÜĞÜ, TOPLUMSAL BARIŞ OLACAKTIR.

DEĞERLİ BASIN MENSUPLARI,

BİZLER, CHP’LİLER OLARAK, AYNI AMAÇ UĞRUNA KOŞAN İNSANLARIZ. BİRBİRİMİZLE GÖNÜLDEN BERABER OLACAĞIZ. PARTİMİZDE SEVGİ ORTAMINI EN ÜST DÜZEYE ÇIKARACAĞIZ. BÖLÜNÜRSEK KÜÇÜLÜRÜZ, BÜTÜNLEŞİRSEK BÜYÜRÜZ. ARTIK BÜTÜNLEŞME DÖNEMİ BAŞLIYOR. BENİM MÜCADELEM DEVRİ BİTİYOR, BİZİM MÜCADELEMİZ DÖNEMİ BAŞLIYOR.

DEĞERLİ BASIN MENSUPLARI,

PARTİMİZİN YÖNETİMİ, ÇOK ÖNEMLİ BİR KARAR ALARAK ÖNSEÇİM SANDIĞINI PARTİLİLERİMİZİN ÖNÜNE KOYMUŞTUR. ÖNSEÇİM, BİR DEMOKRASİ BAYRAMIDIR. ÖNSEÇİM, DEMOKRASİDİR, ÖZGÜRLÜKTÜR BARIŞTIR. ÖNSEÇİM, SOKAKLARIN, MAHALLELERİN SESİNİ YURDUMUZA DUYURMANIN ARACIDIR. ÖNSEÇİM, SÖZ VE KARAR SAHİBİ OLMAKTIR. SİYASİ PARTİLER KANUNU, SEÇİM KANUNU MUTLAKA DEĞİŞMELİ; ÖNSEÇİM KANUNİ ZORUNLULUK HALİNE GELMELİDİR. PARTİLERİNE, GECESİNİ GÜNDÜZÜNE KATARAK HİZMET EDEN ÖRGÜT EMEKÇİLERİNİN, EN DOĞAL HAKKIDIR SÖZ VE KARAR SAHİBİ OLMAK! YILLARDAN BERİ ÖNSEÇİME İNANDIM, ÖNSEÇİMİ SAVUNDUM, SİYASİ GÖREVLERE ÖNSEÇİMLE GELDİM. BUGÜN DE ÖNSEÇİMİN, DÜŞÜNCELERİMİZE HEYECAN GETİRECEĞİNE,GÜÇ KATACAĞINA YÜREKTEN İNANIYORUM. ÖNSEÇİME GİREN BÜTÜN ARKADAŞLARIMA BAŞARILAR DİLİYORUM.

İNANIYORUM Kİ; ÖNSEÇİM SÜRECİNDE BÜTÜN PARTİLİ ARKADAŞLARIMIZ HER KONUYU BÜTÜN AYRINTILARIYLA KENDİ ARALARINDA KONUŞACAK; PARTİMİZİ İLERİYE TAŞIYACAK ADAYLARI DEMOKRATİK VE KATILIMCI BİR ANLAYIŞLA BELİRLEYECEKTİR. ÖNSEÇİM PARTİ İÇİ BİRLİĞİMİZİ, KARDEŞLİĞİMİZİ PEKİŞTİRECEK; SEÇİM BAŞARIMIZIN GÜVENCESİ OLACAKTIR.

BEN DE, BU İNANÇLA ÖN SEÇİME GİRİYORUM. KENDİMİ PARTİLİLERİMİZİN DEMOKRATİK KATILIMINA VE KARARINA EMANET EDİYORUM.

HEDEFİMİZ; EVDE MUTLU CHP’Lİ, PARTİDE MUTLU CHP’Lİ, ÜLKEDE MUTLU CHP’Lİ OLMAKTIR. “CHP MUTLU OLURSA, ÜLKEMİZ MUTLU OLUR” ANLAYIŞIYLA YOLA ÇIKIYORUZ. GÖREVİMİZ HALKIMIZIN DESTEĞİNİ ARKAMIZA ALMAKTIR. HALKIN DESTEĞİ ARKAMIZDA NE KADAR GÜÇLÜYSE, CHP O KADAR GÜÇLÜDÜR. CHP NE KADAR GÜÇLÜYSE, CUMHURİYET, DEMOKRASİ, ÖZGÜRLÜK, BARIŞ, İNANÇLARA SAYGILI LAİKLİK DE O KADAR GÜÇLÜDÜR. BUNU, SEVGİYLE, SAYGIYLA, BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ. BİRBİRİMİZE SARILACAĞIZ. EL ELE, KOL KOLA, OMUZ OMUZA OLACAĞIZ. 7 HAZİRAN’DA CHP’Yİ İKTİDAR YAPACAĞIZ. BU İNANÇLA, BÜTÜN YURTTAŞLARIMI SEVGİYLE, SAYGIYLA SELAMLIYORUM.

Site creation & technology by Baytemizel