Festivalin oldukça zor şartlarda ve imkansızlıklarla organize edildiğini vurgulayan Sarıgül, 'Dün akşam arkadaşlarımızla konuştum. Çok zor şartlarda, çok farklı imsanszılıklarla bu festivali düzenliyorlar. Türkiye'deki firmalarımızla görüşeceğim. Belediye olarak bende elimde geldiği kadar destek sağlayacağım. Seneye bu festivalin çok daha güçlü olmasını diliyorum" şeklinde konuştu. "> Mustafa Sarıgül, Londra'da Türk Festivali'nde! » Mustafa Sarıgül

Mustafa Sarıgül, Londra'da Türk Festivali'nde!

Mustafa Sarıgül, Londra'da Türk Festivali'nde!

Mustafa Sarıgül, Londra'da Türk Festivali'nde!

Oluşturulma Tarihi: 18-01-2017 14:16:05

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, festivale katılan Türk ve İngiliz ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. İngiltere'nin başkenti Londra'da bu yıl 6'ıncı organize edilen Türk Festivali'nin (Turkish Fest) onur konuğu olan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, festivale katılan Türk ve İngiliz ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. DHA mikrofonuna konuşan Sarıgül, çok yakında Londra Belediyesi ile 'kardeş belediye' olacaklarının müjdesini verdi. Bu yıl 6'ıncısı düzenlenen festivale ilk kez katıldığını belirten Şişli Belediye Başkanı Sarıgül, 'Bugün baktım, gerçekten Türkiye'nin tanıtımı için muhteşem bir hava var. Çok güzel bir ortam. Bu ortamı geliştirmemiz lazım ve bu festivale daha büyük bir destek vermemiz lazım. Çünkü gerçekten de Londra'nın merkezinde binlerce turist var. Binlerce gelip geçen var ve burada bayrağımız dalgalanıyor" dedi.

Festivalin oldukça zor şartlarda ve imkansızlıklarla organize edildiğini vurgulayan Sarıgül, 'Dün akşam arkadaşlarımızla konuştum. Çok zor şartlarda, çok farklı imsanszılıklarla bu festivali düzenliyorlar. Türkiye'deki firmalarımızla görüşeceğim. Belediye olarak bende elimde geldiği kadar destek sağlayacağım. Seneye bu festivalin çok daha güçlü olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.

Site creation & technology by Baytemizel