Sarıgül'ün Bayram Mesajı

Sarıgül'ün Bayram Mesajı

Sarıgül'ün Bayram Mesajı

Oluşturulma Tarihi: 18-01-2017 14:16:05

Şişli Belediye Başkanı Mustafa SARIGÜL’ün 23 Nisan ULUSAL EGEMENLİK ve ÇOCUK BAYRAMI dolayısı ile yayınladığı mesaj.

Bu gün ulusumuzun en anlamlı bayramını kutluyoruz. 91 yıl önce bu gün “egemenlik kayıtsız şartsız milletindir.” denilen gündür.

Anadolu halkının binlerce yıllık tarih ve kültür birikimi ile yayılmacı güçlere karşı verdiği ortak ve onurlu mücadele ile Cumhuriyetle birlikte başlattığı demokrasi ile kalkınma kararlığı içinde geleceğe doğru yürüyüşünü devam ettirecektir.

Hiç şüphe yok ki, Ulusumuz, bütün sorunlarını tek başına ve kendi iradesi ile çözüm bulacak güç, birikim ve yeteneğe sahiptir.

“Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir.” İlkesi ile Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı 23 Nisan günü’nü çocuklarımıza armağan eden ulusal kahramanlarımız, bu bayramla birlikte Cumhuriyeti geleceğe taşıyacak her kuşağın, kendisinden sonraki kuşaklara her bakımdan daha iyi ülke bırakmak sorumluluğunu getirmiştir.

Bu sorumluluğumuzu hiçbir zaman unutmadan “Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir.” Şiarına uygun olarak, insan hak ve özgürlüklerine saygıyı, eşitlik, barış ve demokrasi içinde kalkınmayı, başaracağımıza olan inancımı tekrarlıyorum.

Dünyada eşi olmayan bu anlamlı bayramda Ulusumuzun ve çocuklarımızın bayramını kutluyor, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bize armağan eden Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ve birinci meclisi oluşturan ulusal kahramanlarımızın manevi huzurunda bir kez daha saygı ile eğiliyorum.

Mustafa SARIGÜL
Şişli Belediye Başkanı

Mustafa Sarıgül

Geçmiş olsun #Adıyaman. Depremde yaralanan yurttaşlarımıza acil şifalar diliyorum.

Mustafa Sarıgül

Lider Koleji’nin 23 Nisan kutlamalarına katıldık. Bir kez daha tüm ulusumuzun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.

Mustafa Sarıgül

Türkiye Büyük Millet Meclisimizin 98. kuruluş yıldönümünü idrak ediyoruz. Bu vesile ile ulusumun geleceğini çocuklarımıza emanet eden ulu ön...

Site creation & technology by Baytemizel