Yeni dönemin ülkemize, bölgemize hayırlı olmasını diliyorum.

 Yeni dönemin ülkemize, bölgemize hayırlı olmasını diliyorum.

Yeni dönemin ülkemize, bölgemize hayırlı olmasını diliyorum.

Oluşturulma Tarihi: 18-01-2017 14:16:36


Art arda gelen ve demokrasinin vazgeçilmezi olan sandıktan bile bıktıran anlamsız bir seçimi geride bıraktık. Ne yazık ki muhalefeti iktidara taşıması gereken olağanüstü şartlara rağmen iktidara ulaşılamamıştır.

Ülkemizin bu gün geldiği noktada AKP tek başına iktidar olmak için yeterli milletvekili sayısına ulaşmış olmasına rağmen, sorunların olağanüstü ağırlaştığı bir ortamda muktedir olma şansları olağanüstü zayıftır.

Ülkeyi sıkıntılı günler beklemektedir. Diliyor ve umuyorum ki bu görevi üstlenenler sorumluluklarının gereğini yerine getirebilsinler.

Ülkemizin her şeyden önce birlik ve bütünlüğe ihtiyacı vardır. Bu birlik ve bütünlüğün sağlanmasındaki en büyük güven kaynağımız ise aziz milletimizin sarsılmaz sağduyusudur.

Demokrasiye, sandığa, halkımızın sağduyusuna inanmış bir sorumlu bir siyaset adamı olarak, halkımızın iradesine saygı duyarak mücadelemize hiç kuşkusuz devam edeceğiz.


Bu sorumluluk duygusu ve bilinci içinde, aydınlanma ve çağdaş uygarlığa ulaşma, Laik demokratik Cumhuriyeti koruma, adalet ve hukuku, barış ve huzuru tesis etme mücadelesine, fikriyle, emeği ve alın teriyle katkı veren her kese minnet ve şükran duygularımı sunuyorum.

Seçim kampanyaları süresi içinde beni yalnız bırakmayan partililerime, çok değerli yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Site creation & technology by Baytemizel