Yeni Eğitim-Öğretim Yılı ...

Yeni Eğitim-Öğretim Yılı ...

Yeni Eğitim-Öğretim Yılı ...

Oluşturulma Tarihi: 18-09-2017 12:06:34

Yeni eğitim - öğretim yılının başladığı bugünde, tüm yavrularıma, meslektaşlarıma ve çocukları için hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan anne babalara kolaylıklar ve başarılar diliyorum.

Hayatım boyunca, geleceğimizin sahipleri çocuklarımızın, iyi birer insan, vatanları için hayırlı birer yurttaş olabilmeleri adına iyi bir eğitim almalarının hayati önem taşıdığını düşündüm.

Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden mezuniyetim sonrasında, Mecidiyeköy İlkokulu’nda vekil öğretmenlik yaptığım dönemden başlayarak; evlatlarımızın daha iyi bir eğitim alabilmeleri adına elimden gelen her türlü çabayı gösterdim. Nitekim, görev yaptığım dönemde Şişli’de bulunan tüm okullarımızı belediyemizin sorumluluğunda olmamasına rağmen yeniden inşa ettik. Memleketimizin her köşesinden eğitim ile ilgili gelen talep ve ricaları da elden geldiğince karşılamaya çalıştık.

Çok samimi bir şekilde söyleyebilirim ki; Şişli’de ne zaman okuldan çıkan talebeleri görsem, ülkemin geleceğine dokunmanın, evlatlarımızın istikbaline katkı yapmış olmanın gururunu yaşıyorum.

Ülke siyasetine uzun yıllar emek vermiş biri ve aynı zamanda bir eğitimci olarak diyorum ki; ülkemizin daha demokratik ve daha gelişmiş bir ülke olabilmesi için önem vermemiz gereken birinci konu eğitimdir. Dün olduğu gibi siyasi yaşamımın bundan sonraki kısmında da eğitim üzerinde hassasiyetle duracağım. Bu alanda gerçekleştirmek istediğim daha pek çok proje var.

Bu vesile ile eğitim - öğretim yılının, başta öğrencilerimiz olmak üzere, tüm öğretmenlerimize, velilere ve bu sektörde çalışan yurttaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.

Site creation & technology by Baytemizel